MÖBLER / Bord / Slagbord 5544642
nr 554 4642
Slagbord
17/1800-tal, längd: 194 (med utfällda klaffar), djup: 117, höjd: 75
Kondition: Normalt bruksslitage
Utrop:
4.000 kr
Såld:
3.500 kr
måndag 24 november 2008
3.300 kr
3.500 kr